Лупа PEAK 1961 15x оптика збільшувальне скло для профі японська

Новинка
Виробник: Peak
Модель: Лупа
Бонусні бали: 70
Наявність: На складі
Ціна в бонусних балах: 1390
Артикул: 3656

  • 1 390.00грн




PEAK 1962 15-крат — професійна стендова лупа японського виробництва, розроблена для точного контролю дрібних деталей, поліграфічної продукції, ювелірних виробів та електронних компонентів. Завдяки трьохелементній ахроматичній оптичній системі вона забезпечує високу деталізацію, природну передачу кольорів і практично повну відсутність оптичних спотворень по всьому полю огляду.

Конічна конструкція з прозорою акриловою основою пропускає світло на 360°, що дозволяє отримувати яскраве та контрастне зображення без необхідності використання додаткового підсвічування. Велике поле зору та комфортна робоча відстань роблять PEAK 1962 зручним інструментом для тривалої щоденної роботи технологів, друкарів, операторів ЧПК, контролерів якості, ювелірів і колекціонерів.

Особливості конструкції:
• оригінальна японська лупа PEAK серії 1962
• збільшення 15х
• трьохелементна ахроматична оптична система
• висока чіткість і контрастність зображення
• мінімальні хроматичні аберації та спотворення
• прозора акрилова основа з оглядом на 360°
• широке поле зору та комфортна робоча відстань
• фіксоване фокусування
• легкий і компактний корпус
• підходить для поліграфії, електроніки, ювелірних робіт, контролю якості та колекціонування

Характеристики:

• Тип: стендова лупа без шкали
• Модель: PEAK 1962
• Виробник: PEAK
• Країна виробництва: Японія
• Збільшення: 15х
• Тип оптики: трьохелементна ахроматична система
• Ефективний діаметр лінзи: 19 мм
• Поле зору: 15 мм
• Матеріал лінз: оптичне скло
• Матеріал корпусу: пластик
• Матеріал основи: прозорий акрил
• Розміри: 36 × 31 мм
• Вага: близько 30 г
• Шкала: відсутня

Комплектація:
• лупа PEAK 1962 15x
• фірмова упаковка

PEAK 1962 є однією з найпопулярніших професійних інспекційних луп завдяки поєднанню якісної японської оптики, компактних розмірів і високої точності передачі деталей. Вона чудово підходить для перевірки друку, контролю якості виробів, роботи з електронікою, ювелірними прикрасами та іншими об’єктами, що потребують детального візуального контролю.

Увага: HTML не підтримується!

Про виробника

Peak

Peak

японський виробник оптичних луп та вимірювальних збільшувальних приладів, відомих точною з... Детальніше...